چهارشنبه 1 فروردين 1397  /  2018 21 Mar   
ساعت :  21:06 GMT  /  تهران -  0:36
شورای سیاستگذاری زنان سما
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
سالنما
1 فروردين 1397
 
2018 Mar 21
   
  3 رجب 1439
    
   کد پیگیری

   اولین جلسه شورای زنان فرهیخته سما استان تهران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی سما ،اولین جلسه شورای زنان فرهیخته سما استان تهران با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان تهران ، رئیس شورای سیاستگذاری زنان سما و دیگر اعضا در آموزشکده سما اندیشه برگزار شد.
   اولین جلسه شورای زنان فرهیخته سما استان تهران با حضور علیرضا آزادبر دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان تهران، زهرا حسینی رئیس شورای زنان فرهیخته سازمان سما، مهدیه عرب قناد کارشناس شورای زنان فرهیخته سما استان تهران، حبیب دریاباد رئیس آموزشکده سما اندیشه و اعضاء هیأت علمی زنان فرهیخته آموزشکده های سما استان تهران در روز یکشنبه دهم اردیبهشت سال جاری در محل سالن کنفرانس  آموزشکده سما اندیشه برگزار شد.

   دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان تهران در این جلسه ضمن ابراز خرسند از برگزاری این نشست گفت:« نقش مهم و کلیدی زنان در پیشرفت سما و تعالی آن بر کسی پوشیده نیست و برگزاری چنین نشست هایی ضمن انسجام بیشتر منجر به تصمیم های خوبی برای سما خواهد شد.»
   علیرضا آزادبر با بیان اینکه سما تهران از مصوبات این نشست حمایت کامل خواهد کرد ادامه داد:« آنچه در این جلسات به تصویب می رسد مورد حمایت ما خواهد بود و به جهت تداوم و پیگیری های بعدی نماینده ای از بانوان هیات علمی هر آموزشکده با شورای نظارت و هماهنگی سما استان تهران تعامل لازم را داشته باشد.»

   سیده زهرا حسینی مدیر فرهنگی سازمان سما نیز در این جلسه با بیان اهداف تشکیل شورای زنان فرهیخته در دانشگاه آزاد اسلامی و حمایت های موجود گفت: « این شورا اهدافی چون افزایش و توسعه فعالیت و مشارکت بانوان در عرصه های علمی ، پژوهشی ، آموزشی و . .  وتوجه به ارتقا و تبیین جایگاه مطلوب آنان در عرصه های مدیریتی  را دنبال خواهد کرد. علاوه بر آن عرصه فعالیت شورا در سما بسیار وسیع تر است و آسیب شناسی مشکلات دختران دانشجو و دانش آموز و برنامه ریزی جهت آموزش مهارتهای زندگی و شکوفایی استعداد های آنها را نیز دنبال می کند. سیاستگذاری در زمینه توانمندسازی جامعه مخاطب این شورا در زمینه های مختلف از طریق برگزاری کارگاهها ، بازدیدها ، سمینارها و جشنواره های تخصصی بخشی دیگر از وظایف شورا را تشکیل می دهد که بدین منظور برنامه هایی تدوین و به دفتر شورای راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی جهت تصویب ارائه شده است . »
   رئیس شورای سیاستگذاری زنان سما همچنین از توجه و  حمایت های رئیس سازمان سما از مصوبات این جلسه خبر داد.

   برگزاری جلسه پرسش و پاسخ و استماع سخنان و پیشنهادات بانوان عضو هیات علمی واحدهای اندیشه ، تهرانسر، ورامین ، جنت آباد، کن ، شریعتی و ستاد معاونت تهران بخشی دیگر از این جلسه بود که رییس شورای سیاستگذاری زنان و دبیر شورای نظارت و هماهنگی استان تهران ضمن استقبال از پیشنهادات ارزنده مطروحه ، به ابهامات و مسائل آنان پاسخ دادند.
   در پایان بنا به پیشنهاد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان تهران ، مقرر شد از بانک اطلاعاتی تهیه شده شامل  رزومه و فعالیت های بانوان هیات علمی سما در راستای بهره گیری از توان این عزیزان استفاده شود.

    
      1396/2/13 09:09